Osram QTi 1X35/49/80/220-240 Gii
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: osram
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:40:16
Sledujeme od: May 13, 2026
Popis produktu
OSRAM
Napätie: 230V, Výška: 21.0 mm, Šírka: 30.0 mm, Dĺžka: 360.0 mm, Stmievateľné: nie, Štart: teplý, Použitie: T5 žiarivky 1X35/49/80/220-240Kombinácia predradníka so svetelnými zdroj DULUX L 55 W Constantulux L 55 W XTDULUX L 55 WDULUX L 80 W Constantulux L 80 WFC 55 WHE 32 W ESHE 35 WHO 45 W ESHO 49 W CONSTANTHO 49 WHO 73 W ESHO 80 W CONSTANTHO 80 W
- Šírka: 30.0
- Výška: 21.0
- Napätie / napájanie: 220-240V
- Celkový príkon max.: 80
- Značka: OSRAM
- Dĺžka: 360.0
- Určenie: žiarivka 1x35W|žiarivka 1x49W|žiarivka 1x80W