Rámové Rozperné Kolíky 12x360 Kľúč Torx 20ks KPR-FAST-12360K Klimas
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: klimas wkręt-met
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:40:16
Sledujeme od: May 13, 2026
Popis produktu
Originálny výrobok renomovanej spoločnosti WKRĘT-MET®
- Kód výrobcu: KPR-FAST-12360K
- Balenie: 20 kusov
Distribúcia od oficiálneho distribútora WKRĘT-MET®
Opis a určenie
Technické parametre
- Priemer kolíka [Dk]: 12 mm
- Dĺžka kolíka [Lk]: 360 mm
- Priemer skrutky [Dw]: 8 mm
- Dĺžka skrutky [Lw]: 365 mm
- Priemer otvoru/vŕtačky: 12 mm
- Maximálna využiteľná dĺžka [Tfix]: 290 mm
- Zásuvka: Kľúč 13 a TORX 40
- Materiál kolíka: Poliamid (Nylon)
- Materiál skrutky: Zinkovaná oceľ
- Typ montáže : priechodná montáž
- Podklad : betón , plná tehla, perforovaná keramická tehla, pórobetón
Vlastnosti a výhody
- Redukcia závitu: Precízne zavedenie skrutky. Zvýšená rozpieracia sila v druhej zóne rozpierania.
- Galvanické pozinkovanie – optimálna antikorózna ochrana pre vnútorné použitie
- Poliamidové hmoždinka: lepšie fyzikálno-chemické vlastnosti ako Polypropylén alebo Polyetylén
- Otočný prvok zabraňuje otáčaniu plášťa hmoždinky v podklade počas skrutkovania
Použitie
- Montáž ľahkých vnútorných oceľových konštrukcií
- montáž výkladov, sklenených stien alebo zasklenia
- montáž okenných a dverových stolárskych výrobkov, garážových brán
- montáž zábradlí a zábradlí vo vnútri budov
- upevnenie stredných a malých skladových regálov, nábytku a aranžácie interiérov
- montáž markíz, okenných roliet, okeníc, zastrešení vo vnútri budov
Spôsob montáže
- Priemer vyvŕtaných otvorov by mal byť v súlade s priemerom použitých kolíkov
- Otvory v podkladoch z plných materiálov by mali byť hlbšie približne o 10 mm od hĺbky ukotvenia spojovacieho prvku
- Do vyvŕtaného otvoru sa vloží kolík a skrutka sa zaskrutkuje, až kým sa úplne nezahĺbi do trička
- Silové dotiahnutie skrutky môže spôsobiť jej skrútenie, čo nie je kryté zárukou výrobcu
- Montáž by sa mala vykonávať pri teplote v rozsahu -20 °C až +40 °C (platí pre teplotu podkladu)
O výrobcovi
Wkręt-met® je popredným výrobcom montážnych prvkov.
Pri výbere produktov spoločnosti
Špecifikácie
  • Stav: new
  • Typ produktu:hmoždinky
  • GTIN/EAN: 05907704414285
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Wkręt-met Rámový rozperný kolík so skrutkou a zásuvkou Tx 12X360K 20ks
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Rámové rozperné kolíky 12 x 360 mm s prírubou 40 ks Podložková hlava Torx
Rámové rozperné kolíky 12x360 mm s prírubou 20 ks Podložková hlava Torx
Rámové rozperné kolíky 12x360 mm s prírubou 80 ks Podložková hlava Torx
Rámové rozperné kolíky 12x360 mm s prírubou 160 ks Podložková hlava Torx