Adaptér Pre Nabíjačku Eq 16A/1 – Fázový Mercedes-benz A0008212302
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 7d
Značka: mercedes
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:43:01
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO A KOLEKCIE MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz.
ADAPTÉR PRE FLEXIBILNÝ NABÍJACÍ SYSTÉM PRO CEE 16/1-FÁZOVÝ MERCEDES-BENZ
Adaptér pre flexibilný nabíjací systém PRO CEE 16/1-fázový
Katalógové číslo: A0008212302
Adaptér CEE 16/1-fázový (kempingový) pre flexibilný nabíjací systém Pro umožňuje nabíjanie výkonom až 3,7 kW (230 V). Adaptér je automaticky detekovaný flexibilným nabíjacím systémom PRO (KAT. Č. NABÍJAČKY A0009066412, dostupné v inej ponuke), čo znamená, že nie sú potrebné žiadne ďalšie nastavenia.
• Kempingový adaptér
• Nabíjací výkon: do 3,7 kW
• Menovitý prúd: do 16 A
• 230V / 1-fázový