Zadné tlmiče Yss Moto Guzzi RG362-340TRCL-06-888
-0%
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: yss
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:41:18
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Motocyklový tlmič od firmy YSS.
Tlmiče YSS boli priradené k motocyklom.
-------------------------------------------------------------------
Výrobca: YSS
Technické údaje:Typ: Plynový Horné upevnenie: Očko Vnútorný priemer Oko: 14 mmDĺžka: 340 mm Spodné upevnenie: Očko Vnútorný priemer oko: 14 mmRegulácia: Reg. kompresia
Reg. vst. napätie – plynulé
Reg. dĺžka +/- 5 mm
Regulácia odrazu
Farba pružiny: Čierna Charakteristika pružiny N/mm: 20-30 Dĺžka pružiny: 200 mmVnútorný priemer pružiny: 46 mm Kompenzačná nádrž: ÁNO Výrobca: YSS Priemer piestu: 36 mmPriemer piestovej tyče: 12 mm