Zadné tlmiče Yss Moto Guzzi RE302-340T-06-88
-0%
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: yss
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:47:49
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Motocyklový tlmič od firmy YSS.
Tlmiče YSS boli priradené k motocyklom.
-------------------------------------------------------------------
Výrobca: YSS
Technické údaje:Typ: Plynový Horné upevnenie: Očko Vnútorný priemer Oko: 14 mmDĺžka: 340 mm Spodné upevnenie: Očko Vnútorný priemer oko: 14 mmRegulácia: Reg. vst. Napätie - Plynulá farba pružiny: Čierna Charakteristika pružiny N/mm: 20-30 Dĺžka pružiny: 220 mmVnútorný priemer pružiny: 46 mm Kompenzačná nádrž: NIE Výrobca: YSS Priemer piestu: 30 mm Priemer piestovej tyče: 12 mm