Podložky Eibach S90-7-25-051 25 mm Fiat S90-7-25-051
Super ponuka
info
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:41:27
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Eibach S90-7-25-051
Priemer stredového otvoru: 58 mm
Rozstup otvorov: 5x98 mm
Rozšírenie na nápravu: 50 mm