Akumulátorový Rázový Uťahovák 18V WR18DH W2Z Hikoki
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: hikoki
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:42:04
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
WR18DHW2Z
- WR18DH je kompaktný rázový uťahovák vybavený bezkartáčovým motorom so širokým rozsahom použitia a krútiacim momentom 345 Nm.
- Je vybavený kovovým háčikom, pohodlnou rukoväťou s technológiou Soft Grip a LED svetlom.
- Obal s triedou ochrany IP56.
Technické údaje Hikoki WR18DHW2Z:
- Napájanie: Akumulátorové
- Napájacie napätie: 18 V
- Rýchlosť otáčania: 0 – 2800 /min
- Počet úderov: 0 – 4000 /min
- max. krútiaci moment: 345 Nm
- Skrutka: M10 - M20
- Skrutka s výškou odolnosť: M10 - M16
- Pracovný držiak: 127 mm / 1/2"
- Celková dĺžka: 144 mm