Podložky Eibach S90-4-30-030 30 mm Subaru Toyota S90-4-30-030
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 14d
Značka: eibach
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:46:35
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Eibach S90-4-30-030
Priemer centrovacieho otvoru: 56 mm
Rozstup otvorov: 5x100 mm
Rozšírenie na os: 60 mm
Typ podložiek: SYSTEM 4
Rozmery originálnej skrutky: M12x1,25
Farba: strieborná
Vhodné pre:
- Subaru BRZ Rok výroby: 06.2012 - Objem motora: 2.0
- Subaru IMPREZA liftback (GR,GH,G3) Rok výroby: 01.2008 - 03.2012 Objem motora: 1.5 AWD, 1.5 F, 2.0 D AWD, 2.0 R AWD (GH7), 2.5 AWD (GHE)
- Toyota GT 86 kupé (ZN6_) Rok výroby: 03.2012 - Objem motora: 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_)
Pro-Spacer sú k dispozícii v rôznych variantoch od 5 do 30 mm, aby ich v závislosti od vašich kolies a preferencií umiestnili presne tam, kde zaručia športový vzhľad a najlepší výkon. Najmä v prípade mnohých sériových diskov inštalácia vhodného kompletu Pro-Spacer opticky zlepšuje vozidlo a jeho výkon do takej miery, že nákup nových kolies sa stáva zbytočným.
Opis podložiek Pro-Spacer „System 4“:
- Sada obsahuje dva podložky priskrutkované k náboju (komplet na 1 nápravu)
- Podložky zo systému majú centrovací otvor spolu s prírubou
- Možnosť rozšírenia osi o 30 – 90 mm (hrúbka podložiek 15-45 mm)
Technické poznámky
Všeobecné technické poznámky:
Všeobecné technické poznámky:
- Na nasadenie dištančných krúžkov musia mať disky vhodné výrezy, aby sa do nich zmestili skrutky (napr. dĺžka špendlíka – 25 mm, hrúbka vzdialenosti – 10 mm, zostáva – 10 mm, ktoré sa musia schovať do výrezu v ráfiku (min. 11 mm). Okrem toho musí mať takýto výrez rozmer minimálne 22 x 22 mm, aby bolo možné maticu schovať. POZOR: pri montáži podložky 15 mm je potrebné dodržať minimálne 5 mm výrez, pretože matice budú vyčnievať nad povrch!