Zadné tlmiče Yss Kawasaki/ Moto Guzzi RD222-330P-08-18
-0%
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: yss
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 19:51:01
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Motocyklový tlmič od firmy YSS.
Tlmiče YSS boli priradené k motocyklom.
-------------------------------------------------------------------
Výrobca: YSS
Technické údaje:Typ: Olejový Horné upevnenie: Očko Vnútorný priemer Oko: 14 mmDĺžka: 330 mm Spodné upevnenie: Očko Vnútorný priemer oko: 14 mmRegulácia: Reg. Prednapätie pružiny Farba pružiny: Čierna Charakteristika pružiny N/mm: 20-30 Dĺžka pružiny: 200 mmVnútorný priemer pružiny: 46 mm Kompenzačná nádrž: NIE Výrobca: YSS Priemer piestu: 22 mm Priemer piestovej tyče: 12 mm