Rázový Uťahovák Akumulátorový Bezuhlíkový 1/2" 850 Nm Energy+ 18V Neo 04-608
-0%
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Značka: neo tools
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:45:23
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Rázový Uťahovák Akumulátorový bezkartáčový 1/2 850 Nm Energy+ 18V NEO 04-608 04-608
SYMBOL : 04-608 KÓD : 5907558410761
Rázový Uťahovák Akumulátorový bezkartáčový 1/2" 850 Nm Energy + 18V NEO TOOLS 04-608
⚙ TECHNICKÉ ÚDAJE:
- Hrubý rozmer (šírka ) x výška x dĺžka ) : 19,50 x 11,00 x 24,50 cm
- Hmotnosť : 2.32 kg
- Moq : 2.32
- Značka : NEO TOOLS
- Maximálny krútiaci moment : 850 Nm1
- Maximálny počet otáčok za minútu : 2400 min-1
- Kompatibilné s batériami E+ s kapacitou : 2 Ah, 4 Ah, 6 Ah, 8 Ah
- Typ akumulátora : Li-Ion
- Celková dĺžka výrobku : 175 mm
- Maximálna frekvencia úderu : 3000 min-1
- Certifikát CE : Áno
- Počet prevodových stupňov : 3 ks
- Počet diód : 1 ks
- Počet prvkov v balení : 1 ks
- Veľkosť hnacieho štvorca : 1/2"
- Celková šírka výrobku : 75 mm
- Napätie akumulátora : 18 V
- Celková výška výrobku : 223 mm
- Typ motora : Bezkartáčový motor
- Prepínač smeru otáčania : Áno
Akumulátorový bezkefový rázový Rázový Uťahovák 1/2" 850 Nm Energy + 18V NEO TOOLS 04-608
Bezuhlíkový Rázový uťahovák E+ 850 Nm 04-608 od NEO TOOLS je viacúčelový dielenský nástroj s 3 prevodovými stupňami a maximálnym krútiacim momentom 850 Nm. Je vybavený obľúbeným ½” držiakom nástrojov a je kompatibilný s mnohým príslušenstvom. Uťahovák NEO TOOLS funguje na báze moderného batériového systému Energy+ a 18V lítium-iónových batérií. Jeho prevádzková doba závisí od použitej batérie a pohybuje sa od 32 minút (2 Ah batéria) do 122 minút (8 Ah batéria). Rázový uťahovák NEO TOOLS je vybavený bezkartáčovým motorom.
Má krútiaci moment (v prevodovom stupni I/II/III) 270/360/510 Nm a jeho maximálny krútiaci moment je 850 Nm.
Špecifikácie
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Rázový Uťahovák 850 Nm 1/2 Palca Akumulátorový Energy+ 18V
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Rázový uťahovák Neo Tools 04-608
Rázový Uťahovák Akumulátorový bezkartáčový 1/2 850 Nm Energy+ 18V Neo 04-608
Neo Rázový Uťahovák Bezkartáčový 18V 850NMENERGY+ Solo 1/2 04-608
Rázový uťahovák 18V 850 Nm Energy+ Neo 04-608
Rázový Uťahovák Bezšťastový 850 Nm 1/2' Aku. ENERGY+18V, Bez Akum
04-608 Neo Tools Rázový Uťahovák Bezkartáčový 18V, 850NM, Energy+, Bez
Rázový uťahovák bezkartáčový 18V, 850Nm, Energy+, bez akumulátora
Neo Tools Rázový Uťahovák Bezkartáčový 18V, 850NM, Energy+, Bez Akumulátora