Podložky Eibach S90-4-15-033-B 15 mm Hyundai Kia Mitsubishi S90-4-15-033-B
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 11d
Značka: eibach
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:48:03
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Eibach S90-4-15-033-B
Priemer stredového otvoru: 67 mm
Rozstup otvorov: 5x114,3 mm
Rozšírenie na os: 30 mm
Typ podložiek: SYSTEM 4
Rozmery originálnej skrutky: M12x1,5
Farba: čierna
Vhodné pre:
- Hyundai IONIQ 5 (NE) Rok výroby: 05.2021 - Objem motora: EV
- Kia EV6 Rok výroby: 10.2021 - Objem motora: 58
- Kia EV6 (CV) Rok výroby: 07.2021 - Objem motora: 77, 77 AWD, 77 GT AWD
- Hyundai IONIQ 6 (CE) Rok výroby: 10.2022 - Objem motora: EV, EV Pohon všetkých kolies
Pro-Spacer sú k dispozícii v rôznych variantoch od 5 do 30 mm, aby ich v závislosti od vašich kolies a preferencií umiestnili presne tam, kde zaručia športový vzhľad a najlepší výkon. Najmä v prípade mnohých sériových diskov inštalácia vhodného kompletu Pro-Spacer opticky zlepšuje vozidlo a jeho výkon do takej miery, že nákup nových kolies sa stáva zbytočným.
Opis podložiek Pro-Spacer „System 4“:
- Sada obsahuje dva podložky priskrutkované k náboju (komplet na 1 nápravu)
- Podložky zo systému majú centrovací otvor spolu s prírubou
- Možnosť rozšírenia osi o 30 – 90 mm (hrúbka podložiek 15-45 mm)
Technické poznámky
- Na nasadenie dištančných krúžkov musia mať disky vhodné výrezy, aby sa do nich zmestili skrutky (napr. dĺžka špendlíka – 25 mm, hrúbka vzdialenosti – 10 mm, zostáva – 10 mm, ktoré sa musia schovať do výrezu v ráfiku (min. 11 mm). Okrem toho musí mať takýto výrez rozmer minimálne 22 x 22 mm, aby bolo možné maticu schovať. POZOR: pri montáži podložky 15 mm je potrebné dodržať minimálne 5 mm výrez, pretože matice budú vyčnievať nad povrch!