Nová Náhradná Matrica B140HAN02.5 Fhd Tn 30PIN eDp 14,0" Matná
Popis produktu
NOVÁ NÁHRADNÁ MATRICA B140HAN02.5 FHD TN 30PIN eDp 14,0"MATOVÁ
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL NT140FHM-N44
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCA: BOE
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 14,0"
- ROZLÍŠENIE: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITEĽNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, TN
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16,2 M / 45% NTSC
- OSVIEŽENIE: 60 HZ
- ROZMERY: 315×205×3 mm