Nová Náhradná Matrica B173QTN01.2 Qhd 120HZ Tn 40pin eDp Matná
-0%
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:17
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL B173QTN01.4 120Hz 72% NTSC
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 17,3"
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16,7 M / 72% NTSC
- OSVIEŽENIE: 120 HZ
- ROZMERY: 398x252 mm