8Mpx Ip kamera APTI-86V31-27135WP-Z motozoom
Lacné Drahé
Značka: delta
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:25
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Kód tovaru: APTI-86V31-27135WP-Z
IP kamera s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265, ktorý zabezpečuje čistý a plynulejší prenos obrazu v maximálnom rozlíšení 8.3 MPx, 4K UHD. Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 13.5 mm umožňuje diaľkové nastavenie uhla pohľadu.
Technické údaje:
- Štandard: IP
- Rozhodnutie:
- 3840 x 2160 - 8.3 Mpx 4K UH
- 3072 x 2048 - 6 Mpx
- 2592 x 1536 – 4 Mpx
- 1920 x 1080 – 1080p
- 1280 x 720 – 720p
- Prevodník: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS
- Objektív: 2.7 ... 13.5 mm @ F1.6 ... F3.3 - Motozoom
- Uhol pohľadu: 103 ° ... 29 °
- Dosah osvetľovača bieleho svetla (LED): 25 m
- Slot pre pamäťovú kartu:
- Podpora kariet Micro SD až do 1 TB (možné lokálne nahrávanie)
- Vstavaná pamäť 4 GB EMMC – možnosť lokálneho ukladania fotografií a videozáznamov
- Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / AVI / JPEG
- Alarmové vstupy / výstupy: 1 / 1
- Zvuk:
- Audio vstup,
- Audio výstup,
- Zhoda so štandardom AAC
- Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: 25 snímok za sekundu @ 8.3 Mpx
- Rozhranie: 10/100 Base-T(RJ-45)
- WEB Server: Vstavaný
- max. počet užívateľov online: 10
- ONVIF: 19.12
- Inteligentná analýza obrazu:
- vniknutie – klasifikácia ľudí a vozidiel
- prekročenie čiary – klasifikácia ľudí a vozidiel
- detekcia podozrivého konania (ľudská silueta)
- detekcia zhromaždenia ľudí (silueta človeka)
- detekcia pohybu založená na detekcii ľudí
- vstup do vyznačenej oblasti – klasifikácia ľudí a vozidiel
- Vybrané funkcie:
- Režim deň/noc (color/b&w)
- ICR – Mechanický infračervený filter
- Prispôsobiteľné: jas, kontrast, sýtosť
- Sharpness – zaostrenie obrysov obrazu
- Mirror – Zrkadlový odraz obrazu
- 3D-DNR – Digitálna redukcia šumu v obraze
- WB - Vyváženosť bielej farby
- Flicker Control – technológia eliminujúca únavný efekt blikania obrazu
- sabotáž videa
- HLC – Kompenzácia silného (bodového) svetla
- Korekcia skreslenia objektívu
- Režim koridoru
- F-DNR (Defog) – Redukcia šumu spojeného s atmosférickými zrážkami
- ROI – zlepšenie kvality vybraných častí obrazu
- BLC – kompenzácia spätného svetla (pozadie)
- WDR – 140 dB – Široký rozsah dynamiky osvetlenia
- Detekcia pohybu
- Zóny súkromia – max. 3
- AGC – Automatická regulácia zosilnenia obrazu
- Tlačidlo RESET
- Prístup z mobilného telefónu: Port: 80 alebo prístup cez cloud (P2P)
- Android: Bezplatná aplikácia BitVision
- iOS (iPhone): Bezplatná aplikácia BitVision
- Predvolená IP adresa: 192.168.1.168
- Predvolené prihlasovacie meno / heslo správcu: admin / admin
- Prístupové porty cez www: 80
- Prístupové porty cez aplikáciu na PC: 80
- Prístupový port cez mobilnú aplikáciu: 80
- Port ONVIF: 80
- RRTSP URL:
- rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd
- rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd
- Zdroj:
- PoE (802.3af),
- 12 V DC / 700 mA
- Príkon: ≤ 8.4 W
- Puzdro: Dome - Kovové
- Farba: Biela
- Trieda tesnosti: IP67
- Trieda mechanickej ochrany: nie
- Teplota prevádzky: -20 °C ... 60 °C
- Hmotnosť: 0.71 kg
- Rozmery: Ø 116 x 113 mm