Nová Náhradná Matica S LP140WF6-SPB1 LP140WF6-SPB2 Fhd Tn 30PIN Matná
-0%
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:45
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL NT140FHM-N44
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCA: BOE
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 14,0"
- ROZLÍŠENIE: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITEĽNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, TN
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16,2 M / 45% NTSC
- OSVIEŽENIE: 60 HZ
- ROZMERY: 315×198 mm (pasuje za 320 mm)