Nová Náhradná Matrica LP156WFH-SPB1 LGD06A6 Fhd Ips 30PIN 17MM Matná
-0%
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 17 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PREDMETOM PONUKY JE NOVÁ MATRICA:
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL B156HAN02.9
- STAV PRODUKTU: NOVÝ
- VÝROBCA: AUO
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 15,6"
- ROZLÍŠENIE: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (17mm - VIDITEĽNÝ NA OBRÁZKU)
- TYP POVRCHU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, IPS
DETAILNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- FAREBNÁ PALETA: 16.7M / 100 % sRGB
- OBNOVOVACIA FREKVENCIA: 60 HZ
- ROZMERY: 350x205mm