Nová Náhradná Matrica B173QTN01.1 Qhd 120HZ Tn 40pin eDp Matná
-0%
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: auo
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:04
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL B173QTN01.4 120Hz 72% NTSC
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 17,3"
- ROZLÍŠENIE: 2560x1440 QHD
- KONEKTOR: 40 PIN eDp (VIDITEĽNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED , TN
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16,7 M / 72% NTSC
- OSVIEŽENIE: 120 HZ
- ROZMERY: 398x252 mm