Nová Náhradná Matrica S LP140WF6-SPM1 Fhd Tn 30PIN Matná
-0%
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
- VÝROBCA: BOE
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 14,0"
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16,2 M / 45% NTSC
- OSVIEŽENIE: 60 HZ
- ROZMERY: 315×198 mm (pasuje za 320 mm)