Nová Náhradná Matrica S NV156FHM-N4N Fhd Ips 40P 144HZ Matná 100 % sRGB
-0%
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:45
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL NE156FHM-NX6 144HZ 100 % sRGB s IPS
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCA: BOE
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 15,6"
- ROZLÍŠENIE: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 40 PIN eDp (VIDITEĽNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, IPS
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16.7M / 100%sRGB
- OSVIEŽENIE: 144 HZ
- ROZMERY: 350x216 mm