Doska na krájanie FSR25-8035 Hasegawa kompozitná béžová 80x35 cm
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-08 06:25:48
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
- Rozmery : 800 x 350 x 25 mm
- Hmotnosť : 4,3 kg
- Farba : béžová
Materiál:
- mäkký elastomér – 5 mm,
- tvrdé drevo (drevené jadro) – 10 mm,
- polyetylén (bočný ochranný plast).
Opatrenia opatrnosti:
- Nepoužívajte a neuchovávajte pri teplotách nad 90 °C alebo pod -30 °C.