Bezkontaktná čítačka MCT12E-BK Roger
Lacné Drahé
Značka: roger
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:14
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Kód tovaru: MCT12E-BK
MCT12E-BK je bezkontaktný čítač určený na prácu v systéme kontroly prístupu RACS 5.
Vybrané vlastnosti:
- Terminál prístupu k systému RACS 5
- Čítačka kariet EM125kHz (UNIQUE)
- 3 signalizačné indikátory (LED)
- Sabotážny senzor (Tamper)
- Rozhranie RS-485
Technické údaje:
- Nominálne napájacie napätie 12VDC, prípustné 10-15VDC
- Spotreba prúdu (priemerná) ~40 mA
- Ochrana proti sabotáži (Tamper) Izolované kontakty 50 mA/24 V, kompaktné, keď je puzdro zatvorené
- Bezkontaktná čítačka EM 125 kHz Unique, kompatibilná s EM4100/4102, dosah čítania až 7 cm
- Vzdialenosti až do 1200 m pre RS485 medzi ovládačom a expandérom
- Vybrané vlastnosti
- Možnosť pripojenia ďalšieho čítača série PRT
- Stupeň ochrany IP65
- Environmentálna trieda (podľa EN 50133-1) Trieda IV
- Teplota prevádzky -25°C - +60°C
- Vlhkosť 10...95% (bez kondenzácie)