Mexen Zero R70 vaňová súprava, zlatá 71103R70-50
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: mexen
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:38:32
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Údaje o produktu
- Výrobce: Mexen
- Kód výrobce: 71103R70-50
- Kód EAN: 5907709199439
Technické údaje
- Séria: Zero
- Farba: Zlatá
- Umývadlová batéria: Áno
- Vaňová batéria: Áno
- Sprchová batéria: Nie
- Podomítková batéria: Nie
- S termostatom: Nie
- Sprchová súprava: Áno
- Bodová súprava: Áno
- Sprchovací set na tyči: Nie
- Sprchový stĺp : Nie
Špecifikácia výrobku:
Materiál umývadlovej batérie: Mosadz
Povrchová úprava: Zlatá
Hlavica: Keramická
Perlátor: Áno
Výška: 153 mm
Dosah výtokového ramena: 122 mm
Materiál vaňovej batérie: Mosadz
Povrchová úprava: Zlatá
Hlavica: Keramická
Perlátor: Áno
Dosah výtokového ramena: 158 mm
Materiál hlavice: Mosadz
Povrchová úprava hlavice: Zlatá
Množstvo funkcií: 1
Pripojenia: G 1/2"
Výška hlavice: 182 mm
Šírka hlavice: 25 mm
Materiál držadla: Mosadz
Povrchová úprava držadla: Zlatá
Typ montáže: Nástenná
Rozmery rozety: ø50 mm
Vzdialenosť od steny: 55 mm