Priestranná Zásuvka, Polička Do Skrine, 90 Šatní, GX003-900, Mäkký Domček
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: amix
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
MULTIFUNKČNÁ ZÁSUVKA / POLIČKA DO SKRINE ALEBO ŠATNE
AMIX GX003 - 900 LINKA PRESTIGE
Dodatkové informácie:
Šírka skrinky: Do skrinky 900 mm (výška). zvonku ) - rozsah nastavenia výklenku 864-884 mm
Šírka: 859 mm
Hĺbka: 460 mm
Výška: 170 mm