Profesionálny Napájací Zdroj pre Led MCHQ320V24-GA filter Pfc 24V 13.3A IP65 320W
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: led-one
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 19 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
PROFESIONÁLNY HERMETICKÝ ZDROJ PRE LED MCHQ320V24-GA filter PFC 24V 13.3A IP65 320W s 5-ročnou zárukou výrobcu
✅ Hermetický napájací zdroj MCHQ320V24-GA filter PFC 24V 13.3A IP65 320W môže byť použitý aj v najnáročnejších LED inštaláciách v domácnosti, priemysle, nábytkárstve alebo reklamnom priemysle .
✅ Používa sa aj pri napájaní iných zariadení, ktoré pracujem pod napätím 24VDC.
✅ Napájací zdroj je z oboch strán ukončený káblami
Špecifikácia:
- Výstupné napätie: 24 V
- Výstupný výkon: 320 W
- MAX prúd na výstupe: 13,3 A
- Stupeň vodotesnosti: IP65
- Prevádzková teplota: -40 ~ +90℃
- Ochrana proti preťaženiu: Áno (Hiccup)
- Ochrana proti prepätiu: Áno (Hold & Restart)
- Rozmery: 248 x 62.5 x 41.4 mm
- Hmotnosť: 3900 g
⭐NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI:
- Napájací zdroj s konštantným napätím / jednosmerným prúdom
- Univerzálny rozsah hodnôt vstupného napätia (max. 305 VAC)
- Vstavaný aktívny systém korekcie koeficientu PFC
- Ochrana: Preťaženie / Skratové / Nadnapäťové / Termické
- Chladenie voľnou cirkuláciou vzduchu
- Vysoká odolnosť voči nárazom: 4 kV – diferenciálny režim, 6 kV – spoločný režim
- Stupeň ochrany IP65
- Vhodné pre použitie v suchom, vlhkom a mokrom prostredí
MENOVITÉ NAPÄTIE 24 V
MENOVITÝ PRÚD 13.3A
ROZSAH REGULÁCIE NAPÄTIA – POTENCIOMETER VADJ 10.5 ÷ 13.5 V 22 ÷ 26 V
ROZSAH REGULÁCIE PRÚDU – POTENCIOMETER IADJ 13.5 ÷ 22A 7.5 ÷ 13.3A
MIN. HODNOTA NAPÄTIA (REŽIM KONŠTANTNÉHO PRÚDU) 7.2 V 14.4 V
MENOVITÝ VÝKON 264 W 320 W
STABILIZÁCIA UCHYTU V ZÁVISLOSTI OD ZMIEN UWE ± 1%
STABILIZÁCIA ZDVIHU V ZÁVISLOSTI OD ZMIEN ± 1%
TOLERANCIA PRÚDU ± 5%
PULZUJÚCE NAPÄTIE (PK-PK) ± 2%
PRÚDOVÁ FREKVENCIA (PK-PK) ± 5%
ČAS URČOVANIA, NARASTAVENIA 300 ms, 100 ms / 230 Vac