Ebmpapst R2E225-AT51-14 230VAC 105W 225MM invertorový chladiaci ventilátor
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Značka: ebm-papst
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 9 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Ebmpapst R2E225-AT51-14 Odstredivý ventilátor 230VAC 105W φ225MM Invertorový chladiaci ventilátor
Technické údaje:
- Typ ložiska: Guľôčkové
- Priemer ventilátora: 225 mm
- Maximálna rýchlosť ventilátora: 2650/2950 ot./min. /min
- Materiál: Plast
- Typ: Radiálny ventilátor
- Farba: Čierna
- MPN: R2E225-AT51-14
- Typ motora: M2E068-DF
- Frekvencia: 50/60 Hz
- Spotreba energie: 105/145 W
- Aktuálny odber: 0,46/0,64A
- Typ ochrany: IP44
- Balenie: Náhradný kartón
- Značka: ebm-papst
- Fáza: 1~
- Počet čepelí: 11
- Pripojenie napájania: 6-žilové
- Napätie: 230 V AC