Led Napájací Zdroj Mean Well IP67 24V 8,3A 200W XLG-200-24-A
Lacné Drahé
Značka: mean well
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 16 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2006 a získané skúsenosti prinášajú dôveru a spokojnosť zákazníkov.
NAPÁJACÍ ZDROJ LED IP67
MEAN WELL XLG-200-24 24V 200W 8.3A
Rozmery: 199x63x35.5 mm
- Chladené pomalým obehom vzduchu
- Univerzálny rozsah vstupného napätia AC 90V-264V
- Dĺžka káblov – 300 mm
- Zabezpečenie: skratové, preťažovacie, teplotné
- Vysoká účinnosť >85%
- Testované pri 100 % zaťažení