Tester chladiaceho systému Elitech PT500/PT800
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: elitech
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:38:36
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
- zobrazenie tlaku a teploty systému v reálnom čase
- 140 druhov kompatibilných chladiacich látok
- zaznamenávanie údajov a generovanie správy
- stupeň prehriatia môže byť vypočítaný automaticky a zobrazený
- analýza údajov v grafoch
- stupeň ochrany IP65
Č.;CEL2885
Technické údaje:
Rozsah merania
- PT-500 nízky tlak: 0 – 500 psi
- PT-800 nízky tlak: 0 – 800 psi
Presnosť
- tlak: ± 0,5% FS
- teplota: ±0,1℃
Rozhodnutie
- tlak: 0,5 psi
- teplota: 0,1℃
Pracovné podmienky
- -10℃ ~ 60℃; 35% ~ 85% RH
Životnosť batérie
- 300godzin
Rozmery
displej 127x74x37 mm LCD podsvietený modrou farbou