Motor pre vonkajšie rolety Formelana DM35R-10/70
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 19 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Motor pre vonkajšie rolety DM35R-10/70
Súprava obsahuje:
- Pohon DM35R-10/70
- adaptér
- zaberák
- úchyt valca
- gombík pre koncové nastavenia
- návod v poľštine
------------------------------------------------------------------
Špecifikácia:
- Výrobca: FORMELANA
- celková dĺžka valca: 608 mm
- Priemer: 35 mm
- dĺžka kábla: 2,50 m
- počet otáčok / čas prevádzky: 17 min-1 / 4 min,
- krútiaci moment: 10 Nm
- príkon: 121 W
- napájacie napätie: 230 V AC
- frekvencia: 50 Hz ,