20 m Predlžovací Kábel silový 32A/5P IP44 Cee Gumový DV-2636-CEE-32
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 1d
Značka: doktorvolt
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:33:51
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Predlžovací Kábel 20m silový 32A/5P 5x4mm2
dĺžka: 20m
menovité napätie: 400V AC
menovitý prúd: 32A
prierez kábla: 5x4mm2
typ kábla: H07RN-F (gumový OnPD, olejuvzdorný, stredná mechanická záťaž)
zásuvka a zástrčka:
Zástrčka 2-dielna ProTop 32A/5P (3P+N+PE) 6h 400V IP44 Typ 14A Mennekes
Prenosná zásuvka 2-dielna ProTop 32A/5P (3P+N+PE) 400V IP44 Typ 16A Mennekes