Alarmová ústredňa Hub 2 čierna 4G Sim Ethernet Ajax 38240.108.BL1
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: ajax
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 21 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Kód výrobcu: 38240.108. BL1
EAN: 4823114015090
Hub 2 Jeweller (4G) – Inteligentná zabezpečovacia ústredňa s overením na fotografii
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Typ zariadenia: bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa s fotografickým overením
- Frekvencia prevádzky: 868.0 – 868.6 MHz (protokol Jeweller)
- Dosah prenosu: do 2000 m (na otvorenom priestranstve)
- Komunikácia: Ethernet, 2× GSM (4G LTE)
- Podpora zariadení: až 100 senzorov a zariadení Ajax
- Podpora kamier/DVR: až 25 zariadení (RTSP)
- Maximálny počet používateľov: 50
- Počet miestností: do 50
- Zóny: 9
- Podpora ReX: až 5 zosilňovačov signálu
- Scenáre automatizácie: do 32
- Náhradná batéria: 2 Ah (funguje až 16 hodín)
- Napájanie: 110 – 240 V AC
- Rozmery: 163 × 163 × 36 mm