Solárny Led reflektor 100W 6500K ELP-TGD-100 Hq
Lacné Drahé
Značka: skori
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 23 hodinami
Sledujeme od: Oct 3, 2025
Popis produktu
Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2006 a získané skúsenosti prinášajú dôveru a spokojnosť zákazníkov.
SOLÁRNY LED reflektor 100 W 6500K ELP-TGD-100
Na inej aukcii sú k dispozícii iné druhy a sily.
Rozmery krytu lampy: 234 x 183 x 50 mm
- Počet diód: 72 diód SMD5054 CHIP: SANAN
- Kapacita akumulátora: 3.2 V/24000 mA
- Solárny panel - 9V/20W s rozmermi 45x35x1,7 cm
- Farba puzdra: biela
- Svetelná účinnosť: 150 lm/W
- Doba prevádzky zariadenia: až 20 hodín
- Uhol svietenia: 120°
- Farba svetla: studená biela 6500K
- Možné prevádzkové režimy: 100 %,50%,timing setting,light senzor