Duravit B.1 - Umývadlová batéria, chróm B11020002010
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: duravit
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:41:45
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojančeková umývadlová batéria M
- farba: chróm
- materiál: mosadz
- výška batérie 169,5 mm
- dĺžka výtoku 138,5 mm
- komfortná zóna 110 mm