Laufen Twinplus Slim - Umývadlová batéria, s výpusťou, chróm HF505401100000
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: laufen
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:15
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojanková umývadlová batéria
- farba: chróm
- s automatickou výpusťou
- s perlátorom Slim Air
- výška batérie: 175 mm
- dĺžka ramienka: 110 mm
- komfortná zóna: 104 mm