Duravit DuraStyle Basic - Umývadlová batéria s výpusťou, chróm N11010001010
Značka: duravit
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:23
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojančeková umývadlová batéria s výpustom
- farba chróm
- výška batérie 156 mm
- dĺžka výtoku 100 mm
- komfortná zóna 91 mm