Duravit Tulum - Umývadlová batéria, FreshStart, matná čierna TU1011002046
Priemerná cena
info
Značka: duravit
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:23
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojančeková umývadlová batéria
- farba matná čierna
- výška batérie 140 mm
- dĺžka výtoku 110 mm
- komfortná zóna 97 mm