BLACK+DECKER Náradie - 18V AKU mečová píla, 1x aku 1,5 Ah Li-Ion, nabíjačka BDCR18-QW
Super ponuka
info
Značka: black+decker
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:23
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Aku píla chvostovka
• Píla chvostovka vhodná na vykonávanie čistých a rýchlych rezov
• Určená na rez do mnohých rôznych materiálov
• Pýši sa systémom pružinového výsuvného posuvného puzdra
• Konštrukcia píly je kompaktná a ľahká
• Protišmyková rukoväť pre komfort pri práci
• Pílový lis je možné vymeniť bez akéhokoľvek nástroja
• Vysoká bezpečnosť vďaka praktickým vlastnostiam
• Maximálna hĺbka pri reze do dreva je 105 mm, hĺbka rezu do kovu je 10 mm
Technické parametre
• Napájanie: akumulátorové
• Maximálna hĺbka rezu do dreva: 105 mm
• Maximálna hĺbka rezu do kovu: 10 mm
• Typ akumulátora : Li-Ion
• Napätie: 18 V
• Výška zdvihu: 22 mm
Obsah balenia
• 1× akumulátor
• 1× nabíjačka
• 1× pílový list
ilustračná fotografia
Špecifikácia
Parametre
Napätie akumulátora
18 V
Kapacita akumulátora
1,5 Ah
Počet akumulátorov
1
Hĺbka rezu, drevo
105 mm
Hĺbka rezu, oceľ
10 mm