HiKOKI Náradie - 18V AKU mečová píla, bez batérie a nabíjačky CR18DAW4Z
Super ponuka
info
Značka: hikoki
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:38
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Aku píla chvostovka na železo
- Riadiaca elektronika (regulácia spätnej väzby)
- Výmena pílového kotúča bez použitia nástrojov (systém PL)
- Nastaviteľná vodiaca topánka bez použitia náradia
- Pílové listy do skladačky
- Bezpečnostné blokovanie
- Možno ovládať jednou rukou
- Veľmi dobrá rovnováha a dobrá ovládateľnosť
Technické parametre
- Rýchlosť bez zaťaženia: 3200 min.
- Hmotnosť: 1,2 kg
- Hĺbka rezu v dreve: 50 mm
- Hĺbka rezu do ocele: 12 mm
- Dĺžka zdvihu: 13 mm
- Dĺžka: 335 mm