HiKOKI Náradie - 12V AKU mečová píla, 2x aku 2,5 Ah Li-Ion, nabíjačka CR12DAWEZ
Super ponuka
info
Značka: hikoki
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:38
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Akumulátorová píla chvostová
- Riadiaca elektronika (regulácia spätnej väzby)
- Výmena pílového kotúča bez použitia nástrojov
- Vodiaca topánka nastaviteľná bez náradia
- Bezpečnostný zámok
- Možno ovládať jednou rukou
- Veľmi dobrá rovnováha a dobrá ovládateľnosť
Technické parametre
- Napätie: 12 V
- Rýchlosť bez zaťaženia: 3200/min.
- Hmotnosť: 1.2 kg
- Hĺbka rezu v dreve: 50 mm
- Hĺbka rezu do ocele: 12 mm
- Dĺžka zdvihu: 13 mm
- Dĺžka mm: 335 mm
Rozsah dodávky
- 2x batéria
- 2x pílový list
- Akumulátorová píla chvostovka
- Nabíjačka
- Kufor
ilustračná fotografia
Špecifikácia
Parametre
Napätie akumulátora
12 V