OMNIRES Y - Umývadlová batéria pod omietku, 2-otvorová inštalácia, s telesom, matná biela Y1215HLWM
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: omnires
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:42:48
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Páková umývadlová podomietková batéria
- farba: matná biela
- materiál: mosadz
- PVD povrchová úprava
- pákové ovládanie
- podomietková montáž
- 2-otvorová inštalácia
- okrúhle krycie rozety, priemer 72 mm
- keramická kartuša 25 mm
- dĺžka výtoku: 190 - 215 mm