HiKOKI - 18V AKU mečová píla, bez batérie a nabíjačky CR18DBW4Z
Super ponuka
info
Značka: hikoki
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:43:04
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Píla chvostovka s prepínateľným kyvným režimom
- Beznástrojová výmena pílových listov na rýchle a jednoduché prepínanie
- Funkcia zapnutia/vypnutia kyvného režimu pre rezy s vyššou rýchlosťou
- Premenná rýchlosť spúšte pre lepšiu kontrolu a vhodnú rýchlosť pre rôzne materiály
- Vyvážený kovový prevodový kryt pre nízke vibrácie a vysokú odolnosť náradia
- Integrované LED svetlo pre dobrý výhľad na pracovnú plochu
- 3-násobné tesnenie proti vniknutiu vody a prachu
- 2polohový spínač s bezpečnostným zaistením proti náhodnému zapnutiu
Technické parametre:
- Napätie batérie: 18 V
- Počet zdvihov naprázdno: 0 – 3 000 /min
- Kapacita rezu dreva: 120 mm
- Kapacita rezu oceľové rúrky : 130 mm
- Kapacita rezu oceľového plechu : 19 mm
- Kapacita rezu PVC rúrky : 130 mm
- Dĺžka zdvihu: 29 mm
- Hmotnosť (bez batérie): 3 kg
- Rozmery (dx š xv): 458 x 95 x 211 mm