HiKOKI - 18V AKU mečová píla, bez batérie a nabíjačky CR18DBLW4Z
Super ponuka
info
Značka: hikoki
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:43:04
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Bezuhlíková
- Rýchlobrzda pre vysokú úroveň bezpečnosti používateľa
- Rýchlo nastaviteľná opierka pílového listu bez použitia náradia
- Výmena pílového listu bez použitia náradia pre maximálny komfort
- Utesnenie proti vnikaniu prachu a vody
- Tri rýchlostné režimy a automatický režim na prispôsobenie každej aplikácii
- Integrované LED svetlo pre dobrý prehľad o pracovnej ploche
- Vybavená bezpečnostnou poistkou proti nechcenému spusteniu
- Bezuhlíkový motor pre vysoký výkon, menšie opotrebenie a dlhú životnosť
Technické parametre:
- Napätie akumulátora: 18 V
- Počet zdvihov naprázdno: 2500 /min
- Rezná kapacita - drevo: 120 mm
- Rezná kapacita – rúrka z mäkkej ocele: 130 mm
- Rezná kapacita - plech z mäkkej ocele: 19 mm
- Rezná kapacita – PVC rúrka: 130 mm
- Dĺžka zdvihu: 32 mm
- Hmotnosť bez akumulátora: 2,70 kg
- Rozmery: 435 x 83 x 230 mm