HiKOKI - 36V AKU mečová píla, bez batérie a nabíjačky CR36DAW4Z
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: hikoki
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:43:04
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Bezuhlíková píla chvosta
- Prepínateľný orbitálny pohyb pre ešte rýchlejšie rezanie
- Štyri rýchlostné režimy a automatický režim pre optimálny výkon pri rôznych aplikáciách
- Rýchla výmena pílového listu bez použitia náradia pre maximálny komfort
- Rýchlobrzda pre vysokú bezpečnosť používateľa
- Vysoko kvalitné utesnenie proti vnikaniu prachu a vody
- Veľmi nízke vibrácie vďaka systému protizávažia pre vyšší komfort pri práci
- Integrované LED svetlo pre dobrý prehľad o pracovnej ploche
Technické parametre:
- Napätie akumulátora: 36 V
- Počet zdvihov naprázdno: 1700 – 3000 /min
- Rezná kapacita drevo: 300 mm
- Rezná kapacita rúrka z mäkkej ocele: 130 mm
- Rezná kapacita plech z mäkkej ocele: 19 mm
- Rezná kapacita PVC rúrka: 130 mm
- Dĺžka zdvihu: 32 mm
- Hmotnosť bez akumulátora: 3,8 kg
- Rozmery: 457 x 101 x 248 mm