Villeroy & Boch Subway 3.0 - Umývadlová batéria AquaSmart, chróm TVW11200100161
Značka: villeroy & boch
Dostupnosť: backorder
Posledná aktualizácia: 2026-03-09 15:43:10
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojančeková umývadlová batéria
- farba chróm
- dĺžka výtoku 112 mm
- komfortná zóna 79 mm
- výška batérie 125 mm
- stojančeková montáž
- pákové ovládanie
- prietok 3,9 l/min pri 3 bar