Axiálny kanálový ventilátor Vents Tt PRO250 Guličkové Ložiská 2 Prevodovky 1400 m3/h
Popis produktu
VENTS kanálový
model: TTPRO250
Kanálové ventilátory s zmiešaným prietokom série TT PRO sa používajú v prívodných a odvodných ventilačných systémoch, ktoré potrebujú relatívne vysoký kompres, silný povrchový prúd a nízku hladinu hluku. Sú vynikajúcim riešením pre vetracie systémy individuálnych budov, kolektívne bývanie a verejné využitie. Ventilátory sú prispôsobené na prepravu vzduchu s teplotou do +60 °C. Na iných aukciách sú k dispozícii ventilátory TT PRO pre ventilačné kanály s priemermi: 100, 125, 150, 160, 250, 315 mm.
- PRIEMER KRAJČÍROK – 247 mm (DO KANÁLA 250 mm )
- VYSOKÁ ÚČINNOSŤ – MAX 1400 m3/h
- ÚROVEŇ HLUKU – MIN 47 dB(A)/3 m
- ENERGETICKY ÚSPORNÝ MOTOR – MIN 125 W
- MODULÁRNA KONŠTRUKCIA – JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ
- RENOMOVANÝ VÝROBCA – VENTS
- GUĽOVÉ LOŽISKÁ SÚ ŠTANDARDOM
- MONTÁŽ VO VERTIKÁLNEJ ALEBO HORIZONTÁLNEJ POLOHE
Motor
Regulácia rýchlosti
Stavebníctvo
SCHÉMA KONŠTRUKCIE VENTILÁTORA
- Výstupný otvor
- Energeticky úsporný dvojrýchlostný motor
- Odnímateľný centrálny blok
- Rotor s aerodynamickými lopatkami
- Svorky s uzamykacími prvkami
- Hermetická pripojovacia plechovka
- Lopatky na riadenie prúdu vzduchu (volant)
- Difúzor
- Zberateľ
- Vstupný otvor
- ØD - 247
- B - 287
- H - 323
- L - 383
- Nominálne napájacie napätie – 230 V
- Menovitá frekvencia – 50 Hz
- Výkon (min./max.) – 125 / 177 W
- Výdaj vzduchu (min./max.) – 1110 / 1400 m3/h
- Hladina hluku (min./max.) - 47 / 55 dB(A)/3 m
- Otáčky motora (min./max.) - 1955 / 2440 ot. /min.
- Spotreba prúdu (min./max.) - 0,34 / 0,48 A
- Max. statický tlak – 502 Pa
- Max. pracovná teplota – 60 °C
- Stupeň ochrany IP – X4
- Hmotnosť - 7,5 kg
ELEKTRICKÁ SCHÉMA PRIPOJENIA
VARIANT I – trvalé pripojenie pri vyššom prevodovom stupni
L2 – druhý prevodový stupeň
L – napätie
N – neutral (nula)
VARIANT II – trvalé pripojenie pri nižšom prevodovom stupni
L1 – prvý beh
L – napätie
N – neutral (nula)
VARIANT III – pripojenie s plynulým regulátorom otáčok
L2 – druhý prevodový stupeň
R – regulátor otáčok
VARIANT IV – pripojenie s prepínačom prevodových stupňov (otáčok)
L1 – prvý beh
C – dvoj- alebo trojpolohový prepínač
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Dom a záhrada > Stavebníctvo a príslušenstvo > Klimatizácia a vetranie > Ventilátory
- GTIN/EAN: 04824032089156
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Kanálový ventilátor Vzdušný Výkonný 2 prevodové stupne Vents 1400 m3/h TTPRO250
Dostupnosť: in stock
Ventilátor pre okrúhle kanály Tt Pro 250
Kanálový ventilátor Vents Tt Pro 250 mm