Kanálový ventilátor Vents TTPRO200EC 200 mm 1040 m3/h Tt Pro Ec 123 W
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:29
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Popis produktu
VENTS kanálový
model: TTPRO200EC
Aplikácia
Kanálové ventilátory s zmiešaným prietokom série TT PRO sa používajú v prívodných a odvodných ventilačných systémoch, ktoré vyžadujú relatívne vysoký kompres, silný prúd vzduchu a nízku hladinu hluku. Použitie EC motorov znižuje spotrebu energie o 35 %. Sú vynikajúcim riešením pre inštaláciu individuálnych budov, kolektívne bývanie a verejné využitie. Ventilátory sú prispôsobené na prepravu vzduchu s teplotou +55°C. Sú určené pre ventilačné kanály s priemermi: 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 mm.
Stavebníctvo
Motor
Regulácia rýchlosti
Zapnutie ventilátora a ovládanie jeho výkonu sa vykonáva pomocou externého riadiaceho signálu 0-10 V (napríklad pomocou regulátora pre motory EC). Pri zmene hodnoty riadiaceho parametra EC motor mení rýchlosť otáčania a prispôsobuje ju požiadavkám systému. Regulácia je možná v sieťach s frekvenciou 50 Hz aj 60 Hz. Je možné centrálne ovládať ventilátory v rámci integrovanej siete pomocou vhodného softvéru.