Bourns, Inc. 6637S-1-502 Precision Potentiometer, 5Kohm, 10%, 1W
Lacné Drahé
Volatilita ceny 78d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 00:38:55
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - PRECISION POTENTIOMETER, 5KOHM, 10%, 1W - 6637S-1-502