Bourns, Inc. 3500S-2-501L Wirewound Potentiometer, 500 Ohm, 0.03, 2W
Lacné Drahé
Volatilita ceny 39d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 00:40:37
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - WIREWOUND POTENTIOMETER, 500 OHM, 0.03, 2W - 3500S-2-501L