Bourns, Inc. 3048L-5-103 Linear Motion Potentiometer, 10Kohm, 20%, 250Mw
Lacné Drahé
Volatilita ceny 78d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - LINEAR MOTION POTENTIOMETER, 10KOHM, 20%, 250mW - 3048L-5-103