Cts 406C35D08M00000 Crystal, 8Mhz, 18Pf, Smd, 6Mm X 3.5Mm
Lacné Drahé
Volatilita ceny 56d
Značka: cts
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 4 hodinami
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
CTS - CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM - 406C35D08M00000