Bourns, Inc. 6639S-1-0000502 Rotary Potentiometer, 5Kohm 15%, 1W
Lacné Drahé
Volatilita ceny 78d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 00:38:23
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - ROTARY POTENTIOMETER, 5KOHM 15%, 1W - 6639S-1-0000502